Aktualności

Od października 2015 jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Cannondale!

cannondale logo 9e7b4

 

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że od października tego roku zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem marki Cannondale. 

Amerykański producent rowerów, z główną siedzibą w Bethel w stanie Connecticut. Firma Cannondale została założona w 1971 roku przez Joego Montgomery'ego. Jej nazwa wzięła się od nazwy stacji kolejowej Cannondale Metro North w Wilton, Connecticut. Początkowo firma produkowała sakwy, bagażniki i przyczepki rowerowe, plecaki turystyczne, śpiwory i namioty, bagażniki do przewozu rowerów na samochodzie i stojaki do obsługi rowerów oraz odzież turystyczną i rowerową. Pierwszym rowerem wyprodukowanym przez firmę Cannondale był turystyczny model ST-500 z 1983 roku. Posiadał on, rewolucyjną jak na owe czasy, ramę wykonaną z aluminiowych rur o zwiększonej średnicy. Dzięki temu rama była o wiele sztywniejsza i jednocześnie lżejsza od konkurencyjnych ram stalowych. W kolejnych latach do oferty wprowadzano nowe modele rowerów – szosowe, terenowe i miejskie.
Obecnie Cannondale sprzedaje ponad 80 modeli rowerów różnego typu na całym świecie.
Od roku 2000 w stałej produkcji jest jedyną ogólnodostępną firmą oferującą (jednostronny, jednogoleniowy) amortyzator przedni typu Lefty.

 

 

Giant w Pabianicach!

giant

 

We wrześniu 2015 podpisaliśmy umowę partnerską z firmą GIANT Polska, która w swojej ofercie posiada bogaty asortyment wysokiej klasy rowerów począwszy od rowerów szosowych, a na dziecięcych kończąc. 

Firma GIANT na rynku jest od 1972 r., gdzie w mieście Taizhong zaczynał jako producent OEM. W 1986 r. zaczął wytwarzać rowery pod własną marką. Obecnie znany na całym świecie z produkcji markowego sprzętu.

 

 

Otwarcie nowego sklepu

Miło nam poinformowac Panstwa, że 1 grudnia 2014r. otworzyliśmy nowy sklep mieszczący się przy ulicy Moniuszki 122 w Pabianicach (dawny 'Bicykl'). W ofercie posiadamy rowery znanych i cenionych producentów światowych marek oraz bogaty wybór cześci i akcesoriów. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 eleminteriorminterior2m

Top